Atunci când te desparţi de cineva, chiar dacă tu eşti cel/cea care şi-a dorit ruptura, intervin o serie de modificări la nivelul creierului, pentru că lipsa acelei persoane este percepută ca o pierdere.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2yP7nVC
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu