miercuri, 27 iunie 2018

Ce să nu faci niciodată după o despărţire. E interzis

Atunci când te desparţi de cineva, chiar dacă tu eşti cel/cea care şi-a dorit ruptura, intervin o serie de modificări la nivelul creierului, pentru că lipsa acelei persoane este percepută ca o pierdere. 
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2yP7nVC

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu