Un tânăr se află în stare gravă după ce s-a urcat pe un tren și s-a electrocutat
Un tânăr de 21 de ani din Ernea se află în stare gravă, după ce s-a urcat pe un tren, în gara din Dumbrăveni și s-a electrocutat, anunță autoritățile. Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2KrqiHk
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu