Doi copii, luați de lângă mama româncă în Norvegia: Nu mă lasă să vorbesc românește cu ei
Situație disperată pentru o româncă din Norvegia. Autoritățile i-au luat cele două fete, de 5 și 6 ani, pentru că le-ar fi bătut. Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2INvJ1I
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu