luni, 2 iulie 2018

Doi copii, luați de lângă mama româncă în Norvegia: Nu mă lasă să vorbesc românește cu ei

Situație disperată pentru o româncă din Norvegia. Autoritățile i-au luat cele două fete, de 5 și 6 ani, pentru că le-ar fi bătut.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2INvJ1I

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu