sâmbătă, 28 iulie 2018

George Maior, întâlnire cu secretarul energie al SUA, în plin scandal offshore

Ambasadorul României în SUA, George Maior, s-a întâlnit cu secretarul energiei al Statelor Unite, pe fondul disputelor privind intenţia liderului PSD Liviu Dragnea de a modifica recent adoptata legea a exploatărilor offshore prin OUG.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2mQNC7q

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu