Pe 29 iunie, Mercur s-a mutat în zodia Leului. Acest lucru le va face pe zodii să fie mult mai inspirate pe plan sentimental și chiar să ajungă să se conecteze cu anumite persoane.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - HOROSCOP https://www.realitatea.net/mercur-a-intrat-in-leu-zodiile-singure-au-mari-anse-sa-se-indragosteasca_2153861.html
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu