În România riști să fii trimis acasă cu legea în mână. Este realitatea cu care se confruntă, ZILNIC, pacienții. De aproape un an pe rețete sau pe biletele de trimitere NU mai este nevoie de ștampila rotundă de la medicul de familie.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2OprYnt
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu