S-a anunțat apocalipsa pentru criptomonede // Co-fondatorul Apple, Steve Wozniak, de regulă optimist în ceea ce privește fenomenul criptomonedelor, avertizează ca hype-ul din jurul tehnologiei blockchain este similar cu cel din era dotcom, când companiile au dat faliment
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2tVyxVm
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu