miercuri, 1 august 2018

Băsescu: Fifor e mai rău ca Daea. Afară din guvern!

Fostul președintre Traian Bsăescu îl atacă dur pe ministrul Apărării, după gafa privind rachetele balistice de la Deveselu. "N-am crezut că cineva poate face declaraţii mai dăunătoare ţării decât Petre Daea," a scris Băsescu pe rețelele de socializare.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2Au1v4X

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu