joi, 2 august 2018

Bilanţ şovăielnic la Transporturi. Cu ce se laudă ministrul care a zis că autostrăzile ne fac rău

Ministrul Transporturilor, Lucian Şova, s-a conformat ordinului venit de la şeful de partid, Liviu Dragnea, şi se înscrie în pleiada miniştrilor care îşi prezintă bilanţul la 6 luni pentru a demonstra că nu e cazul să fie remaniat.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2LXpIFt

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu