Iată că nu e de ajuns să fii frumoasă, blondă și pe val, dacă nu ai și un pic de noroc! După nici un an, Bianca Drăgușanu părăseşte emisiunea ”Te vreau lângă mine”, pe care o prezenta la Kanal D, iar Click! a aflat că Andreea Mantea are mari şanse
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2v6dcdb
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu