miercuri, 1 august 2018

Coşmar pentru locuitorii unui oraş din România. Ce s-a întâmplat acolo

Craiovenii au făcut o serie întreagă de sesizări, fie la sediul Regiei de Administrare a Domeniului Public Craiova, fie la Telefonul Cetățeanului privind terenurile cu ambrozie.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2KjdbqZ

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu