miercuri, 1 august 2018

Cu maşina în Dunăre. De ce s-a sinucis o tânără din Dolj

O tânără în vârstă de 35 de ani, din Ciupercenii Noi, județul Dolj, s-a sinucis, miercuri după-amiază, aruncându-se cu mașina în Dunăre.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2AvrU2B

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu