Cu maşina în Dunăre. De ce s-a sinucis o tânără din Dolj
O tânără în vârstă de 35 de ani, din Ciupercenii Noi, județul Dolj, s-a sinucis, miercuri după-amiază, aruncându-se cu mașina în Dunăre. Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2AvrU2B
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu