miercuri, 1 august 2018

Este bine ca tatăl să asiste la naștere? Află părerea unui psiholog

Nu demult, viitorii tătici stăteau în sala de așteptare a maternitațăii. Mulți dintre parteneri încă mai fac acest lucru, însă un număr din ce în ce mai mare de tătici doresc să asiste la naștere.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2vagLik

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu