După ce mai mulţi internauţi au anunţat că au fost raportaţi la Facebook, pentru că au evaluat Poliţia Română cu doar o steluţă, instituţia în cauză a reacţionat cu un comunicat chiar pe Facebook, în care precizează că n-a raportat pe nimeni.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2Kg8SNe
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu