miercuri, 1 august 2018

Primăria București trimite 1.000 de oameni în vacanță gratuită în Grecia. ”Mama pomenii electorale”

După ce a anunțat vouchere pentru biciclete, mașini și aspiratoare, subvenții pentru ochelari, WI-FI gratuit și cadouri financiare pentru pensionari, Primăria condusă de Gabriela Firea organizează acum o excursie gratuită în Grecia pentru 1.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2vmgRmc

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu