joi, 2 august 2018

Şef de la Protecţia Consumatorului, bătut la un restaurant din Neptun

Şeful Comisariatului Judeţean pentru Protecţia Consumatorului Constanţa, Horia Constantinescu, a fost bătut, miercuri, în timpul unui control la un restaurant din staţiunea Neptun, el reclamând la poliţie că are şi un dinte rupt.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2KkUL99

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu