Liderul PNL, Ludovic Orban și mai mulți lideri liberali, în frunte cu Vasile Blaga, ar fi discutat, marți, cu președintele Klaus Iohannis, pe fondul tensiunilor din partid, au declarat pentru G4Media.ro mai multe surse apropiate discuțiilor.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2LIEPDd
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu