duminică, 2 septembrie 2018

DACIA // Nebunie la aniversarea a 50 de ani de la fabricarea primei mașini Dacia

DACIA // Mii de oameni au participat, astăzi, în Parcul Herăstrău din Bucureşti, la aniversarea a 50 de ani de la fabricarea primului autoturism Dacia.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2Ca0xMf

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu