DACIA // Nebunie la aniversarea a 50 de ani de la fabricarea primei mașini Dacia
DACIA // Mii de oameni au participat, astăzi, în Parcul Herăstrău din Bucureşti, la aniversarea a 50 de ani de la fabricarea primului autoturism Dacia. Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2Ca0xMf
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu