Marinarul român răpit la data de 22 septembrie 2018 de pe o navă aflată în largul apelor nigeriene, a fost eliberat, împreună cu toți ceilalți membri ai echipajului, informează Ministerul Afacerilor Externe.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2JlLPSm
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu