Pe un grup on-line destinat traficului rutier din judeţul Argeş a fost postată o fotografie cu un poliţist local prins dormind în maşina de serviciu. Poliţia Locală Piteşti a demarat o anchetă în ceea ce-l priveşte de funcţionar.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2z6NKp2
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu