duminică, 28 octombrie 2018

Români forțați să cerşească pe străzile oraşului spaniol Santiago de Compostela. Poliția a destructurat rețeaua

Poliţia spaniolă a destructurat o reţea de traficanţi de fiinţe umane care aducea în Spania români, deseori cu dizabilităţi, pentru a-i forţa să cerşească pe străzile oraşului Santiago de Compostela deghizaţi în mimi sau în statui umane, relatează AFP, preluată de Agerpres.
Citește mai departe...

from STIRILETVR.RO - Extern http://stiri.tvr.ro/romani-for--a--i-sa-cerseasca-pe-strazile-orasului-spaniol-santiago-de-compostela--poli--ia-a-destructurat-re--eaua_837548.html

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu