Poliţia spaniolă a destructurat o reţea de traficanţi de fiinţe umane care aducea în Spania români, deseori cu dizabilităţi, pentru a-i forţa să cerşească pe străzile oraşului Santiago de Compostela deghizaţi în mimi sau în statui umane, relatează AFP, preluată de Agerpres.
Citește mai departe...
from STIRILETVR.RO - Extern http://stiri.tvr.ro/romani-for--a--i-sa-cerseasca-pe-strazile-orasului-spaniol-santiago-de-compostela--poli--ia-a-destructurat-re--eaua_837548.html
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu