miercuri, 28 noiembrie 2018

Ce a pățit un bărbat din județul Olt care a plecat la drum fără cauciucuri de iarnă?

Un bărbat în vârstă de 66 de ani, din Dobrosloveni, judeţul Olt, a ajuns la spital, miercuri dimineaţa, după ce autoturismul pe care îl conducea s-a răsturnat în localitatea Podari, scrie realitateadecraiova.net.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2TMelBc

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu