marți, 27 noiembrie 2018

Cinci minori aduşi la spital, după ce au înghițit calmante puternice

Cinci copii din Dâmbovița, cu între 2 și 6 ani, au ajuns la spitalul Grigore Alexandrescu din Bucureşti, după ce au înghițit calmante puternice, nefiind, se pare, supravegheați de părinți. 
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2Q2RhQI

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu