Cinci copii din Dâmbovița, cu între 2 și 6 ani, au ajuns la spitalul Grigore Alexandrescu din Bucureşti, după ce au înghițit calmante puternice, nefiind, se pare, supravegheați de părinți.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2Q2RhQI
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu