După zăpadă, urmează ger. Meteorologii atenționează că temperaturile vor continua să scadă până la sfârșitul săptămânii. Valorile înregistrate vor ajunge chiar și la minus 18 grade în zonele depresionare.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2DLr4yq
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu