Efectele ninsorii: au rămas fără alimentare cu energie electrică
300 de gospodării din localitatea olteană Urzica au rămas fără alimentare cu energie electrică, în această dimineaţă, din cauza ninsorii şi a viscolului. Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2zDKD9l
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu