miercuri, 28 noiembrie 2018

Efectele ninsorii: au rămas fără alimentare cu energie electrică

300 de gospodării din localitatea olteană Urzica au rămas fără alimentare cu energie electrică, în această dimineaţă, din cauza ninsorii şi a viscolului.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2zDKD9l

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu