Preşedintele american, Donald Trump, va avea întâlniri bilaterale cu mai mulţi lideri la summitul G20 din Argentina, de la finalul săptămânii, printre care preşedinţii Rusiei şi Chinei, a anunţat marţi Casa Albă, transmite AFP.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2Rjheb0
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu