Ministrul Sănătății se gândește să rezolve deficitul de medici prin schimbarea contractelor de muncă pe care le au rezidenți, astfel încât aceştia să nu mai poată părăsi unitatea la care lucrează, potrivit digi24.ro.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2FGIWgF
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu