Câteva zeci de mineri de la exploatarea Lupeni au protestat spontan marţi exprimându-şi nemulţumirea că nu sunt înscrişi pe listele de disponibilizări, conducerea Complexului Energetic Hunedoara (CEH) precizând că este vorba de angajaţi care
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2PXXygs
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu