Ministerul Sănătății, împreună cu cel de Finanțe și Casa de Sănătate au demarat controale la 5 dintre cei mai mari furnizori de servicii medicale private. Principala suspiciune este că acestea au decontări duble, adică se iau bani și de la pacienți, și de la stat.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2KCLQ4O
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu