marți, 27 noiembrie 2018

Spitalele private, suspectate că încasează bani şi de la stat şi de la clienţi (VIDEO)

Ministerul Sănătății, împreună cu cel de Finanțe și Casa de Sănătate au demarat controale la 5 dintre cei mai mari furnizori de servicii medicale private. Principala suspiciune este că acestea au decontări duble, adică se iau bani și de la pacienți, și de la stat. 
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2KCLQ4O

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu