Zăpada și viscolul au făcut probleme de la primele ore în tot sudul țării. Mai mulți șoferi au derapat și au ajuns în șanț. În Constanța, un copac doborât de vânt a distrus șase mașini.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2AvIVpV
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu