Alţi doi copii cu infecţie cu stafilococ, de la Maternitatea Giuleşti, au ajuns vineri seară la Spitalul Grigore Alexandrescu. În total, sunt 12 bebeluşi internaţi, informează reprezentanţii unităţii spitaliceşti.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2AFvVhr
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu