duminică, 2 decembrie 2018

Anchetă după ce un profesor de religie şi 22 de copii au dormit în frig în Catedrala din Alba Iulia

Inspectoratul şcolar Olt va demara o anchetă la şcoala din Dăneasa de unde profesorul de religie şi 22 de copii au plecat la Alba Iulia şi a fost găsiţi dormind în Catedrala Încoronării, un copil ajungând la spital din cauza frigului.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2QxHbXc

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu