sâmbătă, 1 decembrie 2018

Gerul strică autobuzele turceşti cumpărate de Primăria Capitalei: Au început să sară siguranțele

Noile autobuze turceşti, marca Otokar, au probleme cu frigul de la noi din ţară. În spaţiul public au apărut, sâmbătă, imagini cu un autobuz nou în trafic la care se intervine cu o echipă de mecanici, iar surse STB confirmă, pentru Mediafax, că
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2ACVDTU

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu