Noile autobuze turceşti, marca Otokar, au probleme cu frigul de la noi din ţară. În spaţiul public au apărut, sâmbătă, imagini cu un autobuz nou în trafic la care se intervine cu o echipă de mecanici, iar surse STB confirmă, pentru Mediafax, că
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2ACVDTU
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu