joi, 27 decembrie 2018

Judecător de la Curtea de Apel Bucureşti, trimis în judecată pentru că s-a urcat beat la volan

Judecătorul Damian Dolache de la Curtea de Apel Bucureşti a fost trimis în judecată de Secţia pentru investigarea infracţiunilor din Justiţie din cadrul Parchetului General pentru săvârşirea infracţiunii de conducerea unui vehicul sub influenţa alcoolului.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL http://bit.ly/2SowOTe

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu