miercuri, 26 decembrie 2018

Mesajul de Crăciun al Reginei. Elisabeta a II-a se declară o bunică ocupată și face un apel la pace și respect

Regina Elisabeta a II-a a făcut un apel la unitate și respect între oameni în mesajul de Crăciun. Tradiționala urare pe care suverana o face anual din 1952 a fost înregistrată la Palatul Windsor și difuzată de postul public de televiziune.
Citește mai departe...

from STIRILETVR.RO - Extern http://stiri.tvr.ro/mesajul-de-craciun-al-reginei--elisabeta-a-ii-a-se-declara-o-bunica-ocupata---i-face-un-apel-la-pace---i-respect_839875.html

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu