La Paris au fost din nou confruntări violente între forțele de ordine și sute de persoane care s-au amestecat printre manifestanți. În multe regiuni ale Hexagonului, marșurile vestelor galbene s-au desfășurat pașnic, fără incidente.
Citește mai departe...
from STIRILETVR.RO - Extern http://stiri.tvr.ro/parisul-a-devenit-teatru-de-razboi--protestul-vestelor-galbene-a-continuat-pentru-a-treia-saptamana-in-fran--a_838947.html
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu