Au apărut primele declarații ale profesorului de religie din județul Olt care s-a deplasat cu 22 de copii la Alba Iulia, dar au rămas fără cazare și au fost nevoiți să înopteze în Catedrala Încoronării.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2zCCMIP
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu