duminică, 2 decembrie 2018

Protestatară din fața Guvernului, obligată de jandarmi să-și scoată tricoul de pe ea

N-au lipsit incidentele cu jandarmii nici la protestul de noapte trecută din Piața Victoriei. O protestatară a fost obligată să se dezbrace pentru ca purta un tricou cu celebrul mesaj anti-PSD. 
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2Q4Holr

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu