Toate lumea ştie că în prima și a doua zi de Crăciun nu se spală şi nici se face orice altă treabă în casă, însă multă lume se întrebă dacă este sau nu păcat să se spele în a treia zi de Crăciun.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL http://bit.ly/2EU0nZK
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu