Dacă e Crăciun, e timpul pentru o baie. Cel puțin în unele locuri ale lumii. Englezii și nemții se dau în vânt după această tradiție veche de mai bine de un secol.
Citește mai departe...
from STIRILETVR.RO - Extern http://stiri.tvr.ro/tradi--ia-scaldatului-de-craciun--englezii---i-nem--ii-sarbatoresc-in-costum-de-baie_839880.html
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu