Un grup de 22 de elevi de gimnaziu din județul Olt, însoțiți de un profesor au fost găsiți în catedrala din Alba Iulia în urma unui apel primit de ISU Alba cum că unui copil i s-a făcut rău.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2DWFXOI
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu