Într-un spital din India, pacienții își ameliorează starea sau chiar se fac bine fără medicamente, așa susțin medicii de acolo. Tratamentul constă într-o abordare holistică și include ședințe de yoga, o dietă specială și alte metode alternative de îngrijire medicală.
Citește mai departe...
from STIRILETVR.RO - Extern http://stiri.tvr.ro/india--un-spital-din-bangalore-folose--te-doar-terapii-alternative-de-tratament_841142.html
topuri si curiozitati
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu