miercuri, 30 ianuarie 2019

Scandal uriaş în magistratură. DNA vrea să se despartă de procurorii care au "călcat pe bec"

Scandalurile care îi au în centru pe procurorii DNA de la Oradea și Ploiești se tranșează azi la CSM. Doi magistrați de la Oradea sunt la un pas să fie dați afară, iar fostul șef al Parchetului anticorupție din Prahova află dacă va fi sancționat disciplinar.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL http://bit.ly/2RTZF5I
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu