vineri, 29 martie 2019

Demisie la vârful ANAF

Alexandru Drăghici, unul dintre vicepreședinții ANAF, și-a dat demisia. El era responsabil cu activitatea de colectare a veniturilor bugetare. A mai avut și alte funcții în ANAF. Nu se știe motivul demisiei și nici unde va activa acest pe viitor.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2U26KSS
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu