vineri, 1 martie 2019

Donald Trump și Kim Jong-Un s-au întâlnit la Hanoi, în Vietnam. Este al doilea summit SUA-Coreea de Nord în decurs de 8 luni

Donald Trump și Kim Jong-Un au luat cina împreună la Hanoi, în Vietnam, acolo unde are loc al doilea dialog la nivel înalt americano-nord-coreean. Astăzi au avut o primă rundă de convorbiri, tete a tete, apoi au mers la dineu împreună, însoțiți de consilieri.
Citește mai departe...

from STIRILETVR.RO - Extern http://stiri.tvr.ro/donald-trump---i-kim-jong-un-s-au-intalnit-la-hanoi---in-vietnam--este-al-doilea-summit-sua-coreea-de-nord-in-decurs-de-8-luni_842257.html
topuri si curiozitati 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu