vineri, 29 martie 2019

Elevii vor avea profesori din clasa a IV-a! Schimbarea anunțat de ministrul Educației

Ministrul Educaţiei Naţionale, Ecaterina Andronescu, a prezentat vineri o serie de propuneri pentru reorganizarea sistemului de educaţie, conform cărora elevii din clasele I - III vor beneficia doar de îndrumarea profesorilor din învăţământul primar,
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2YvxLN3
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu