Ministrul Educaţiei Naţionale, Ecaterina Andronescu, a prezentat vineri o serie de propuneri pentru reorganizarea sistemului de educaţie, conform cărora elevii din clasele I - III vor beneficia doar de îndrumarea profesorilor din învăţământul primar,
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2YvxLN3
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu