vineri, 29 martie 2019

Gabriel Leș: ”Dacă România ar fi atacată, nu ar putea să se apere prea mult”

”Dacă România ar fi atacată, nu ar putea să se apere prea mult. Nu atingem nici măcar un nivel minim de capabilităţi”. Este declaraţia înspăimântătoare a ministrului Apărării Naţionale, Gabriel Leş.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL https://ift.tt/2K2cjwf
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu