vineri, 29 martie 2019

Simona Halep a fost învinsă de Karolina Pliskova în semifinalele turneului WTA de la Miami

Jucătoarea română de tenis Simona Halep a fost învinsă în două seturi, 7-5, 6-1, de Karolina Pliskova din Cehia, în noaptea de joi spre vineri, în semifinalele turneului WTA de la Miami (Statele Unite), dotat cu premii totale de 9.035.428 dolari.
Citește mai departe...

from STIRILETVR.RO - Social http://stiri.tvr.ro/simona-halep-a-fost-invinsa-de-karolina-pliskova-in-semifinalele-turneului-wta-de-la-miami_843448.html
via topuri si curiozitati 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu