duminică, 2 iunie 2019

13.00. Guvernul Dăncilă ar putea adopta Ordonanța de urgență lăsată moștenire de Dragnea

Guvernul Dăncilă nu a renunțat la obiceiurile rele din epoca Dragnea: Executivul ar putea aproba o Ordonanță de urgență care le va oferi aleșilor locali PENSII SPECIALE.
Citește mai departe...

from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL http://bit.ly/2HRtFZu
Curiozități si informatii utile în clipuri  scurte 

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu