O adolescentă de 17 ani din Olanda care a fost violată de doi bărbați în copilărie a decis să își ia viața asistat. În Olanda, eutanasia asistată este permisă de stat, aproape 7000 de oameni apelând la acest procedeu într-un singur an.
Citește mai departe...
from REALITATEA.NET - Stiri - ACTUAL http://bit.ly/2HWJ7DB
Curiozități si informatii utile în clipuri scurte
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu